dane techniczne
Długość
70 mm
Średnica
72 mm, 82 mm, 68 mm
Uchwyt
M16 / SDS- Plus
Materiał
Beton, Cegła
Diamentowe wiertło koronkowe 68 mm DLD CS-X SDS+ ADTNS 37982017079 to gwarancja spełnienia Twoich oczekiwań. Sprawdź Sklep i Serwis Elektronarzędzi Domitech Bydgoszcz w poszukiwaniu wysokiej jakości urządzeń i osprzętu.
Diamentowe wiertło koronkowe 68 mm DLD CS-X SDS+ ADTNS 37982017079 to profesjonalne rozwiązanie przy pracach z instalacjami elektrycznymi a w szczególności do wiercenia otworów pod gniazdka elektryczne które nadaje się do wiercenia w betonie betonie zbrojonym (żelbet) oraz cegłach. Równomiernie rozłożony diament w segmentach ADTNS 37982017079 zapewnia wysoką wydajność i stabilność prędkości wiercenia.
Korona 68 mm DLD CS-X SDS+ jest możliwa do użycia na wszelkiego rodzaju ręcznych wiertarkach elektrycznych o regulowanej prędkości obrotowej i młotowiertarkach przy zaleceniu stosowania na elektronarzędziu ręcznym o mocy co najmniej 650 W.
Długość
70 mm
Średnica
72 mm, 82 mm, 68 mm
Uchwyt
M16 / SDS- Plus
Materiał
Beton, Cegła
Podmiot odpowiedzialny
"Di-Star" Ltd
ul. Reshetylivska 45а
36007 Połtawa, Ukraina
Email: office@di-star.eu
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Zgłoś komentarz
Zgłoszenie wysłane
Twoje zgłoszenie nie może zostać wysłane
Napisz swoją opinię
Recenzja została wysłana
Twoja recenzja nie może być wysłana
Dostępny Wysyłka do 24h
check_circle
check_circle