dane techniczne
Średnica
100 mm
Średnica otworu tarczy
M14 F
Tarcza diamentowa DISTAR FAT-M ELITE ACTIVE służy do szlifowania twardych materiałów takich jak marmur i granit dowolnej klasy. Zapewnia maksymalną prostotę pracy i duży zasób który czyni narzędzie niezastąpionym pomocnikiem podczas wykonywania prac szlifierskich.
Występuje w dwóch odmianach z kołnierzem i bez. Każdy z nich posiada kilka rodzajów narzędzi o różnym stopniu pokrycia diamentowego i średnicy 100 mm.
W obecności kołnierza wielkość ziarna może wynosić 00 0 2 i 3 bez niego tylko 00 i 0.
W przypadku tarcz grubszych (o ziarnach 00 i 0) dopuszcza się pracę zarówno na sucho jak i z dodatkowym doprowadzeniem wody . W przypadku bardziej miękkiego ziarna zaleca się wszelkie prace tylko przy doprowadzeniu wody.
Jest używany w połączeniu z szlifierką kątową o mocy od 1 kW na obrotach nie więcej niż 5000 na minutę. Zaleca się użycie narzędzia z kontrolą prędkości.
Każdy frez DISTAR FAT-M ELITE ACTIVE przechodzi kontrolę nad biciem czoła co wyklucza jakiekolwiek problemy z jakością obrabianego materiału.
Średnica
100 mm
Średnica otworu tarczy
M14 F
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
In stock Wysyłka do 24h
In stock Wysyłka do 24h
check_circle
check_circle