dane techniczne
Ciśnienie maksymalne
11 bar
Dzięki ulepszonej technologii akumulatorów braku efektu pamięci i minimalnemu samorozładowaniu akumulator litowo-jonowy V20 jest gotowy do pracy gdziekolwiek jesteś i dokądkolwiek zaprowadzi Cię praca i będzie działał dłużej
3 źródła zasilania:
Na obudowie znajduje się przełącznik do wyboru źródła zasilania, w zależności które wybierzemy, przycisk należy ustawić na prąd stały DC (zasilanie akumulatorowe, z gniazda zapalniczki), prąd zmienny AC (zasilanie sieciowe).
Niewielki rozmiar i lekka konstrukcja sprawiają, że jest bardzo łatwy w przenoszeniu. Kompresor SFMCE520 zapewnia łatwe uzupełnienie niedoborów powietrza w oponach, za pomocą dostarczonych akcesoriów możemy napompować piłkę, materac czy koło w rowerze. Dzięki wysokowydajnemu silnikowi i pompie, możliwe jest uzyskanie maksymalnego ciśnienia do 11,3 BAR (160PSI).
W odróżnieniu od podstawowych modeli kompresorów, w modelu STANLEY FATMAX SFMCE520, za pomocą wyświetlacza, dostępna jest opcja ustawienia docelowego ciśnienia. W obudowie znajduje się uchwyt dedykowany do przechowywania wężyka oraz zestawu końcówek.
Ciśnienie maksymalne
11 bar
Your review appreciation cannot be sent
Report comment
Report sent
Your report cannot be sent
Write your review
Review sent
Your review cannot be sent
In stock Wysyłka do 24h
check_circle
check_circle