Współpracujemy z 100+ producentami największych światowych marek narzędzi i elektronarzędzi oraz sprzętu ogrodowego

TOMAX to przedsiębiorstwo odważnie podejmujące każde wyzwanie i podążające w ściśle określonym kierunku. Naszą domeną jest handel oraz świadczenie usług dla branży budowlanej i w tych dziedzinach stale się rozwijamy. Docieramy do naszych Odbiorców poprzez dystrybucję hurtową, sprzedaż detaliczną w salonie stacjonarnym oraz działania e-commerce. W sferze usług udostępniamy do najmu szereg profesjonalnych sprzętów budowlanych i ogrodowych. W naszym salonie sprzedaży pozostawiamy do dyspozycji Klientów ponad 40.000 różnych produktów oraz zespół profesjonalistów, który rzetelnie doradzi w doborze narzędzi.

Dysponujemy dwoma centrami logistyczno-magazynowymi, przez co zapewniamy stałą dostępność najpopularniejszych produktów. Wysoce zautomatyzowany proces przetwarzania  i realizacji zamówień umożliwia szybką obsługę transakcji z wielu kanałów sprzedaży. Nasz zespół to nie ludzie z przypadku lecz specjaliści z dużą wiedzą, którzy systematycznie zwiększają swoją świadomość o świecie narzędzi poprzez szkolenia organizowane w najnowocześniejszych centrach rozwojowo-badawczych w Europie. Wspieramy naszych Klientów licznymi nieszablonowymi promocjami, materiałami reklamowymi, wiedzą merytoryczną  na temat produktów, przekazywaną na szkolenia w kraju oraz poza jego granicami.  Podążamy w kierunku innowacyjnych rozwiązań wprowadzając do oferty nowe marki urządzeń a naszym oczkiem w głowie jest własna marka Gepard.
 

hurtownia – sklep – wypożyczalnia

Misja i pasja

dystrybucja

Dynamicznie reagujemy na zmieniające się potrzeby klienta!
Tradycyjnie od lat zapewniamy wysoką jakość i cieszymy się dużym uznaniem naszych partnerów. Otwieramy się na współpracę z odbiorcami którym możemy zapewnić dużą dostępność szerokiego asortymentu w atrakcyjnych cenach.

salon sprzedaży

Stawiamy na profesjonalizm!
Największy salon narzędziowy w regionie. Wszechstronne i fachowe doradztwo . Współpracujemy z czołowymi producentami światowych marek elektronarzędzi: Festool, Stanley, Dewalt, Hikoki, Makita i inne.

MARKA WŁASNA

GEPARD!
Dostarczamy tarcze korundowe i ścierne, poziomice, łaty i węże ogrodowe z polskiej produkcji, wspierając rodzimą gospodarkę.

wypożyczalnia

Dobry zwyczaj wypożyczaj!
Zapewniamy niezawodny i wydajny sprzęt oraz szybką i fachową pomoc w każdej sytuacji. Stale inwestujemy w park maszynowy oraz wiedzę naszych doradców, aby sprostać potrzebom klienta.

CERTYFIKATY I NAGRODY

Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość.

POMAGAMY

Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość.

Kontakt

Telefon: + 48 23 673 22 43, 504 504 934
Email: tomax@tomax.pl
Adres: ul. Henryka Sienkiewicza 77, 06-400 Ciechanów, Polska
PON-PT: 08:00 - 17:00, SOB: 8:00 - 13:00